Лого.png

     ЕКО - ПАНСІОНАТ "SKYLINE"    

Термальні джерела на Арабатській стрілці (йодо-бромні, хлоридно-натрієві)

 

Температура води 40-60 градусів;
За висновком Українського НДІ курортології і фізіотерапії, ці води мають бальнеологічну цінність по своїй мінералізації, хімічному складу і наявності біологічно активних речовин, таких як йод, бром, кремнієва кислота. Близькими аналогами за складом є знамениті угорські ванни "Сечені", ванни в Баден-Бадені і Блакитній лагуні в Ісландії.

Слабощелочние води цих джерел лікують:
• Захворювання серцево-судинної системи
• Захворювання нервової системи
• Захворювання опорно-рухового апарату
• Захворювання жіночих органів
• Захворювання обміну речовин та ендокринні захворювання
• Захворювання сечовидільної системи
• Захворювання шкіри та підшкірної клітковини
• Захворювання шлунково-кишкового тракту.

Протипоказання:
• гострі запальні процеси
• ішемічна хвороба серця (стабільна форма з частими нападами)
• стенокардія спокою
• складні порушення серцевого ритму
• хронічна аневризма серця
• гіпертонічна хвороба 3 стадії
• атеросклеротичні оклюзії
• неспецифічний аортоартеріїт
• рецидивний тромбофлебіт
• злоякісні утворення
• доброякісні утворення з тенденцією до зростання
• всі захворювання крові в гострому періоді
• інфекційні захворювання
• глаукома
• друга половина вагітності.

На Арабатській стрілці три гарячих джерела (Генгорка, Щасливцеве, Стрілкове).
• Селище Генгорка водолікарня "Гаряче джерело".
• За селищем Щасливцеве знаходиться лікувальний гейзер з вільним доступом. Фактично це "басейн" під відкритим небом.
• Такий же загальнодоступний джерело є і за селищем Стрілецьке.

Кайтсерфінг

Арабатська стрілка - одне з кращих місць в Україні для заняття кайтсерфінгом!
Наявність лиману з глибиною до одного метра протягом 1-2 км і ідеальним флет робить це місце найбільш підходящим для тренувань новачків, а також для катання райдерів просунутого рівня.


Так як «Арабатка» (коса) знаходиться між Азовським морем і лиманами Сиваша, то через різницю температур водойм часто дмуть термальні вітру, тобто 5 з 7 днів на тиждень дме відповідний вітер для заняття кайтсерфінгом (7-8 м / с) .
Більш сильні вітри дмуть кілька разів на місяць. Напрямок вітру не має значення, так як відстань лиману від одного берега до іншого 4 км, а невелика глибина дозволяє кататися з будь-якого боку берега при будь-якому напрямку (в разі чого, можна спокійно повернутися пішки).


Для любителів покататися на хвилях підходить напрямок вітру в-св або в-юв. У нашій місцевості при такому напрямку вітру піднімається непогана хвиля. Піщаний пляж великий ширини і відсутність великих будівель на березі дозволяє спокійно запускати кайти. Відстань від моря до лиману 5км. Житло на будь-який смак. Від наметів до готелів високого рівня. При цьому ціни на навчання і житло приємно здивують початківців райдерів.

Дельфінарій


Генічеський дельфінарій розташований на в'їзді в Генгоркі, другий за розмірами в мережі дельфінаріїв «Оскар» і в Україні.
Набір номерів в поданні не є чимось незмінним і протягом сезону може змінюватися, завдяки чому кожне нове відвідування дельфінарію запам'ятається чимось особливим.

Луно-парк


Знаходиться в с. Щасливцеве на Арабатській стрілці на території бази відпочинку "Чумацький шлях".
На території луна-парку в Щасливцеве є безліч торгових точок, в яких Ви не тільки зможете попити холодний квас і пиво, а й поїсти гарячі чебуреки, шаурму, шашлики і багато іншого. Також на даній території є прокат квадроциклів, на яких Ви зможете прокотитися, по відведеній для цих цілей трасі.

Аквапарк «Oasis»

 

Аквапарк знаходиться на узбережжі Азовського моря в курортному селищі Генгорка. Зона цієї водної локації охоплює площу 1,6 гектара. Зручність і практичність на території водних розваг яскраві кольори гірок, в поєднанні з бірюзовою водою басейнів створюють привабливу яскраву картинку.


В Аквапарку знаходиться 2 басейни з морською водою, яка фільтрується спеціальними переливними системами. На відвідувачів чекає 10 унікальних водних гірок, найбільша висота спуску близько 15 метрів, довжина близько 180 метрів.

Рожеві озера

 

У декількох кілометрах від села Геройське розташовані знамениті Кінбурнська соляні промисли. Виділяються вони яскраво рожевим і іноді помаранчевим кольором. Тут видобувають сіль відкритим способом, як і багато століть назад. Рожеві озера - улюблене місце відвідування туристів.

Лемурійськіє озеро. Недалеко від Чаплинки і Григорівки поруч з озером Сиваш розташувалося лемурійськіє (воно ж Мертве, Рожеве) озеро. За легендою на місці нинішнього озера раніше було лемурійськіє море. Концентрація солі тут більше, ніж на знаменитому ізраїльському Мертвому морі. На озері створені оптимальні умови для лікування і купання.

 

Дуналіелла солоноводная (Dunaliella salina) - саме так називається вид водорості, якому солоні озера Херсонщини зобов'язані своїм незвичайним кольором. Це рідкісний живий організм навчився виробляти в такій воді під жарким сонцем каротиноїди, які допомагають їй підтримувати життя. Найбільше вона виробляє звичайний бета-каротин, що міститься в звичайній моркви.
А оскільки цей елемент - відмінний антиоксидант і стимулятор імунної системи, сприятливо впливає на організм і допомагає формуванню тканин шкіри, то такий ропі немає ціни. Чим спекотніше літо і чим більше випаровується з озера води, тим більш насиченим ропа. Якщо нормальна концентрація солі в морській воді - близько 1%, то в стоячих водоймах вона досягає 30-35%. Саме тоді ропа стає рожевою, майже червоною, а на всьому, що вона омиває, виростають білі блискучі кристали солі. Помилуватися цими природними красотами можна в двох куточках Херсонської області: на південному заході біля Кінбурнської коси і в районі Генічеська (Арабатська cтрелка).
Одне з таких унікальних озер - Сиваш. Це затока, що розбився на сітку дрібних водойм, який також називають Гнилим морем (100 км від Херсона). Сюди їдуть помилуватися на диво природи: вода надходить через вузенький протоку, який влітку часто пересихає, і в певних місцях на спеці червоніє. Вода в цих місцях на 35% складається з солі, на ній можна лежати, як на надувному матраці, не боячись піти на дно. Будь-яка точка на березі озера підійде для природного оздоровлення, намети диких туристів тут не рідкість.

Екскурсії


Мальовничий півострів з різноманітною степовою і солончакової флорою. Місце гніздування птахів. І в той же час, це один з найпопулярніших курортів на Азовському морі.


Федотова коса - смуга суші, яка відокремлює Утлюкський лиман від Азовського моря. Разом з Бірючий островом, відрізаним від Федотової коси невеликим протокою, утворює смугу довжиною 45 км. Федотова коса складається, в основному, з піщано-мулистих і черепашкових відкладень; поблизу материка поширені континентальні лісоподібними суглинки. Західні береги мілководні з численними мілинами, у східних берегів глибина моря досягає 3 м. Цивілізована частина коси закінчується селом Степок. Інша частина коси безлюдна. Її поверхня вкрита травою, лохом (Лох вузьколистий - невисока, колюче дерево з сріблястими еліптичними листям), тамарикс (тамарикс, тамариск, гребенщик - чагарники або дерева висотою 6-10 м з тонкими довгими пагонами). Під час штормів коса в найбільш низьких місцях розмивається і утворюються промоїни шириною до 200 м і глибиною до 0,7 м.

 

Бирючий острів - коса, яка є продовженням Федотової, розташована в західній частині Азовського моря. Відноситься до Херсонської області України, хоча прямого зв'язку з суші з основною територією області не має - їх розділяє Утлюкський лиман.
Довжина коси - 20 км (11 морських миль).

На території коси створений Азово-Сиваський національний природний парк (колишній Азово-Сиваський заповідник). На північно-західному і західному берегах коси розташовано кілька мілководних бухт і лиманів. Невеликі суду найчастіше заходять в бухти південно-західній частині коси - бухта Рибальська (північна з бухт) і бухта Маячная (південна), яка дає добру схованку судам від північно-східних вітрів.

Уздовж західного і північно-західного берега коси лежить велика мілина з глибинами менше 5 м. На південному заході коси побудований маяк Бирючий.

  • White Facebook Icon